Choď na obsah Choď na menu
 


Liečba vodou

22. 5. 2008

Nasledujúci návod mi pred časom poslala jedna známa. Vzhľadom k pretrvávajúcim problémom s artrózou kolien som metódu vyskúšal a môžem teda potvrdiť jej účinnosť. Keď uznávaný ortopéd asi pred šiestimi rokmi videl moje roentgenové snímky, krútil hlavou, že s tým sa predsa vôbec nedá chodiť. Lenže ja - nerešpektujúc odborné ortiele - aj keď nie ideálne, ale chodím. Metóda jednoduchej liečby obyčajnou čistou vodou - spolu s úpravou stravy - mi jednoznačne pomáha. Uvádzam ju v plnom znení:

V Japonsku je bežné piť vodu každé ráno a to hneď po prebudení sa. Vedecké výskumy dávno potvrdili blahodarný vplyv tohto zvyku na zdravie a tvrdia, že voda je u Japoncov veľmi účinným liekom pre známe vážne ochorenia ako bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsiu, obezitu, bronchiálnu astmu, zápaly klbov (artritidy), tuberkulózu, meningitídu, ochorenia močových ciest (vrátane obličiek), zápchu, zrakové problémy, maternicu, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.

Metóda liečby:

1) Hneď po prebudení, pred umytím zubov, je potrebné vypiť 4 x 160 ml pohárov čistej (nebublinkovej!) vody.

2) Po umytí zubov (poznámka č.1) nejesť a nepiť NIČ počas nasledujúcich 45 minút.

3) Po 45 minútach môžete raňajkovat, pomaly, aspoň 15 minút. (poznámka č 2).


4) Po raňajkách, obede a večeri (poznámka č 3) nejesť a nepiť nič počas
nasledujúcich dvoch hodín. Po dvoch hodinách je potrebné hlavne doplniť
zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!! Úprimne si odpovedzte na otázku: “Koľko čistej vody vypijete denne???”).

5) Starší a chorí, ktorí nemôžu vypiť 4 poháre vody naraz môžu na začiatku
začat s menším množstvom vody a postupne zvyšovať na 4 poháre.. Telo si
postupne na vodu zvykne tak, ako si počas dlhodobého dehydrovania od vody
odvyklo.

Táto liečba hydratáciou tela skutočne pomohola mnohým trpiacim na rôzne ochorenia a záleží len na vás, či pomôže aj vám.

Upozornite na túto liečbu svojho lekára, ktorý vám samozrejme povie, aká je toto hlúposť a to len preto, aby vám mohol predpísať další chemický liek, ktorý bol nasilu lekárovi predaný farmaceutickým (”medicínskym”) reprezentantom.

Doba potrebná na liečbu/kontrolu/zlepšenie pomocou tejto najjednoduchšej, najlacnejšej a preto utajovanej metódy:

- Vysoký krvný tlak - 30 dní

- Zápal a bolesti žalúdka - 10 dní. Pri vrede žalúdka sa odporúča piť 2 poháre vody každé dve hodiny. Takto istý lekár, bývalý študent Dr Fleminga, vyliečil viac ako 3000 pacientov so žalúdočným vredom.

- Cukrovka - 30 dní

- Zápcha - 10 dní

- Nádory - 180 dní (vylúčit bravčové, hovädzie, mlieko, syry, cukor, vyprážané jedlá, bielu múku a ostatné nezdravé jedlá. Jesť veľa ovocia, zeleniny, strukovín, rýb, cesnaku, vitamínu C , marhuľových jadierok (10 jadierok 6 krát denne!!!), orechov a iné zdravé jedlá.

- Tuberkulóza - 90 dní

- Zápaly klbov - počas prvého týždna treba použit túto metódu len počas prvých troch dní, potom prestať. Na ďalší týždeň pokračovať v liečbe už normálne).

Táto liečebná metóda nemá žiadne známe vedľajšie účinky, avšak na začiatku budete močiť častejsie, ale to len pokiaľ sa doposiaľ dehydrované telo naučí zdržiavat v sebe vodu.

Bolo by prospešné, aby každý v tejto procedúre pokračoval aj po zmiznutí choroby. To samozrejme platí aj pre zdravých ľudí. Táto procedúra by mala byť bežným stravovacím návykom.

Prosím, povedzte o liečbe vodou VŠETKÝM, s ktorými sa stretávate, hlavne tým, na ktorých vám záleží. Takto môžete pomôcť mnohým zbytočne trpiacim. Ľudia v 20 storočí sa žiaľbohu odchýlili od pitia vody k používaniu všakovakých druhov nápojov, čo je tragické, kedže NIČ nesmie zameniť vodu. Smutné je preto aj to, keď lekári, namiesto toho, aby povedali pacientovi, aby pil dostatok vody, kážu piť dostatok tekutín.

Pite čistú nebublinkovú vodu a ostanete zdravší a aktívny veľmi dlho!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Liecbe vodou verim

(Tatiana, 19. 9. 2011 13:46)

Ja tiez pijem denne niekolkokrat cistu vodu z kohutika, rano tiez hned po prebudeni,ale aj pri jedeni.Neviem jest bez zapijania vodou. Mam uz vyse 50rokov a v podstate nemam nejake choroby, az na zvyseny krvny tlak 140/90.Metoda tejto liecby vsak asi nepomoze vyliecit pocity strachu.

Re: Liecbe vodou...

(františek, 8. 1. 2014 13:42)

Mam už vyše 60rokov a v podstate nemám nejaké choroby, az na zvyseny krvny tlak 150/.99Metoda tejto liečby ... môžu sa piť aj iné tekutiny...

ani som nevedel..

(janoo, 24. 11. 2011 0:59)

miesto rannej kavy pohar vody (ja s vitaminmi) pijem vela rokov, ani neviem od kedy, flasa mineralky alebo casta spomienka "chod sa napit" - myslim, ze na tejto planete je dane velmi jednoduchymi sposobmi ostat zdravy, pri zmysloch a na spravnej ceste.. neverim, ze lieky nas udrzia zdravymi, ani ze za vierou sa musi chodit do kostolov alebo do Tibetu. ved tak by bola vacsina ludi ochudobnena o moznost slobody a zdravia. Zdravie, pravda, sloboda a opora musi byt urcite na dosach kazdemu na celej nasej planete, aby to bolo spravodlive.., takze Rasto - suhlasim! a dakujem